Dujų įrangos montavimas

Dujų įrangos montavimas Kaune. Nuolat brangstant benzinui, vis daugiau Lietuvos gyventojų skundžiasi, kad per brangu naudotis asmeniniais automobiliais.

Daugelyje šalių kaip alternatyvus benzinui kuras automobiliams yra naudojamos suskystintos propano-butano dujos. Angliškai tai „LPG“ – “Liquified Petroleum Gas”.

Kasmet Lietuvoje LPG vis populiarėja. Dujų įranga yra montuojama ir į naujausių modelių automobilius. 

Tačiau pradedant eksploatuoti automobilį su dujine įranga žmonėms kyla daug įvairiausių klausimų. Labiausiai vairuotojui rūpi, ar pavojinga važinėti automobiliu, kuriame sumontuota dujų įranga. Atsakymas būtų toks: laikantis visų LPG įrangos eksploatacijos taisyklių jokio pavojaus nėra. Problemų atsiranda tada, kai nesąžiningi meistrai arba pats vairuotojas montuoja LPG įrangą ne pagal gamintojo reikalavimus arba ignoruoja saugios dujų įrangos eksploatacijos taisykles.

Tam, kad automobilis su sumontuota dujų įranga važiuotų saugiai ir be jokių trukdžių, yra būtina patyrusių specialistų komanda. Todėl visais dujų įrangos montavimo ir patikrinimo klausimais siūlome kreiptis pas mus.

  • Turime daugiau kaip 21 metų darbo patirtį šioje srityje;
  • Montuojame sertifikuotą, patikimą tiesioginio įpurškimo automobilių dujų įrangą;
  • Atliekame visas dujų įrangos remonto paslaugas;
  • Konsultuojame klientus dujų įrangos ir baliono patikros klausimais;

Sumontuotai dujų įrangai suteikiame 2 metų garantiją ir išduodame visus reikiamus dokumentus „Regitrai“.

Dujų įrangos atsiperkamumo skaičiuoklė

DUJŲ ĮRANGOS VEIKIMO PRINCIPO APRAŠYMAS, dujų įrangos montavimas

Dujos skystoje būsenoje (apie 10 bar.) iš baliono per multivožtuvą magistraliniu vamzdeliu patenka į variklio skyrių. Ten per elektromagnetinį dujų uždarymo vožtuvą patenka į reduktorių, kuriame iš skystos būsenos virsta į dujinę, ir slėgis sumažinamas iki 2 bar. Tam, kad toks pasikeitimas įvyktų, reduktorius šildomas aušinimo skysčio pagalba. Toliau dujos per dujų filtrą patenka į purkštukus, kurie elektroninio valdymo bloko (dujų kompiuterio) pagalba dozuoja dujas į cilindrus pagal poreikį.

Itališką BRC 24 seqv. (4 cil.)

Itališką BRC 24 seqv. (4 cil.)

STAG 300

STAG-4

STAG 300 ISA2

Dujų įrangos montavimas

Dujų įrangos montavimas kaune

automobilinių dujų įrangos montavimas

STAG įranga komplektuojama su TOMASETTO reduktoriumi, REG – OMVL, HANA purkštukais.

Mus rasite:

Parašykite mums: